Certyfikat autentyczności biżuterii

Do zakupionej biżuterii z kamieniami szlachetnymi oferujemy Państwu Certyfikat La Marqueuse, zawierający szczegółowy opis parametrów kamieni.

Certyfikat La Marqueuse jest rodzajem świadectwa, które gwarantuje kupującemu jakość i autentyczność nabytych kamieni szlachetnych. Dokument zatwierdzony jest przez Rzeczoznawcę, Urszulę Dmowską Gęsiorek, rekomendowaną przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich jako:

EKSPERT DIAMENTÓW
EKSPERT MONET
EKSPERT PEREŁ I SUBSTANCJI ORGANICZNYCH
EKSPERT WYROBÓW JUBILERSKICH

Urszula Dmowska Gęsiorek jest Rzeczoznawcą i Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Warszawie, Ekspertem Diamentów dyplomownym przez Instytut Gemmologii HRD w Antwerpii a także Członkiem Klubu Absolwentów HRD.

Do diamentów powyżej 0,50 ct dołączamy także Certyfikat jednego z renomowanych, międzynarodowych instytutów gemmologicznych: HRD, GIA, IGI. Na Państwa życzenie, kamienie z takim certyfikatem, posiadają na rondyście wygrawerowany laserem numer identyfikacyjny, nadany przez instytut gemmologiczny, potwierdzający ich tożsamość.

 

Wiarygodność tego certyfikatu można zweryfikować na stronach internetowych instytutów:

HRD   http://www.hrdantwerplink.be/

GIA   http://www.gia.edu/reportcheck-landing

IGI    http://www.igiworldwide.com/verify.php

 

Certyfikacja biżuterii przeprowadzana jest zgodnie z wymogami i zaleceniami CIBJO - The World Jewellery Confederation. Postanowienia te dotyczą praktyk handlowych, które powinny być stosowane przez wszystkich uczestników przemysłu jubilerskiego, precyzując zasady uczciwego handlu i chroniąc zaufanie publiczne dla branży.

Do biżuterii złotej bez kamieni szlachetnych, dołączamy certyfikat autentyczności, który stanowi gwarancję zakupionego produktu oraz zaświadcza, iż zakupiona biżuteria jest oryginalnym, złotym produktem La Marqueuse.

La Marqueuse posiada prestiżowy „Znak Jakości Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich”, gwarantujący najwyższy poziom usług w zakresie jubilerstwa oraz gemmologii. Znak ten otrzymują Przedsiębiorcy, profesjonalnie zajmujący się rzemiosłem jubilerskim, dający rękojmię wysokiej jakości oraz nienagannej postawy zawodowej i etycznej.