Siatka  Lista 

Ustaw kierunek rosnący

BELLE GUERRIÈRE

środa, 1 lutego 2017 11:19:24 Europe/Warsaw

Piękna wojowniczka wychodzi z cienia. Marka La Marqueuse prezentuje wyjątkową kolekcję militarnej biżuterii, Belle Guerrière, stworzonej z myślą o silnych, niezależnych i walczących o siebie kobietach. To miejsce, gdzie nieposkromiona natura spotyka się z modą, wybitną jakością i ponadczasową symboliką.Czytaj więcej
Opublikowano w Kampanie : Urszula Dmowska-Gęsiorek

PARADISE

wtorek, 31 stycznia 2017 15:00:58 Europe/Warsaw

Zachwyca i inspiruje. Idealnymi kształtami i trudnymi do odtworzenia kolorami. Kolekcję Paradise zaprojektowała natura! W mikroskali odwzorowaliśmy jej niezwykłą doskonałość, tworząc biżuterię unikalnie piękną. Lekka i subtelna. Niczym kropka nad i, ale niezbędna dla całości. Akcentuje, uplastycznia, wyróżnia.

Czytaj więcej
Opublikowano w Informacje prasowe : Urszula Dmowska-Gęsiorek

COSMOPOLITAN

wtorek, 31 stycznia 2017 14:57:37 Europe/Warsaw

W jednym są do siebie podobne: tętnią życiem. Pełne lotniska, wielkie biurowce, luksusowe hotele. Drogie restauracje, hipsterskie kawiarnie, egzotyczne food trucki. Zakurzone muzea, nowoczesne galerie, zaułki artystycznej anarchii. Banki, sklepy, siłownie. Taksówki, rowery, metro... Paryż, Nowy Jork czy Londyn – wielkie rozpędzone, nieustannie fascynujące metropolie.

Czytaj więcej
Opublikowano w Kampanie : Urszula Dmowska-Gęsiorek

ERMITAŻ

wtorek, 31 stycznia 2017 14:55:30 Europe/Warsaw

Choć historia zapamiętała petersburski Pałac Zimowy jako cel proletariackiej rewolucji, paradoksalnie stał się on dumną pozostałością po carskich rządach. W galerię sztuki przemieniła go Katarzyna II. Ściany Ermitażu zdobią prace Rembrandta, Rubensa, van Dycka, Picassa, Tycjana, Gaugina, Matissa, Moneta... To lista zbyt długa, by ją przytaczać w całości.

Czytaj więcej
Opublikowano w Informacje prasowe : Urszula Dmowska-Gęsiorek

EMPIRE

wtorek, 31 stycznia 2017 13:59:54 Europe/Warsaw

Jest symbolem spełnienia American Dream. Snu o karierze od pucybuta do milionera. Albo po prostu snu o dostatnim i szczęśliwym życiu.

Odkładany przez wieki jeden do drugiego stał się bogactwem pokoleń, z którego zrodziły się Empire State Building, studia Hollywood i most Golden Gate. Bez nich nie byłoby sławy Rockeffelerów, Astorów czy Kennedych. Nie byłoby też pewnie Caringtonów i opowiadającej ich losy „Dynastii". Pieniądz – symbol American Dream.

Czytaj więcej
Opublikowano w Informacje prasowe : Urszula Dmowska-Gęsiorek

DIAMOND MESSAGE

środa, 21 grudnia 2016 10:33:31 Europe/Warsaw

Czy jeden z najważniejszych momentów w życiu może być jeszcze bardziej wyjątkowy? Jak najbardziej tak! La Marqueuse wprowadza na polski rynek nowatorski pomysł dla przyszłego narzeczonego – Diamond Message - dzięki któremu wyzna miłość i zada najważniejsze dla ukochanej pytanie w nowy, nietuzinkowy sposób. Diament z miłosną historią sprawi, że oświadczyny już nigdy nie będą takie same.

Czytaj więcej
Opublikowano w Informacje prasowe : Urszula Dmowska-Gęsiorek

CHEVALIER

środa, 21 grudnia 2016 09:09:43 Europe/Warsaw

Od tysięcy lat są wiernymi przyjaciółmi ludzi. Budzą podziw i szacunek. Ich dzielność oraz waleczność zakończyły niejedną, ważną bitwę, a imiona niektórych zapisały się wielkimi literami na kartach historii. Konie. Legenda, która stała się inspiracją dla wykonanej z najwyższej jakości kruszców kolekcji biżuterii Chevalier od marki La Marqueuse.

Czytaj więcej
Opublikowano w Informacje prasowe : Jolanta Firlejczyk

PARADISE

poniedziałek, 31 października 2016 10:33:51 Europe/Warsaw

Zachwyca i inspiruje. Idealnymi kształtami i trudnymi do odtworzenia kolorami. Kolekcję Paradise zaprojektowała natura!Czytaj więcej
Opublikowano w Kampanie : Tomasz Gregorczyk

Diament Cullinan

poniedziałek, 25 maja 2015 12:00:00 Europe/Warsaw

Jeden z największych i najczystszych ze znanych historycznych diamentów. Znaleziony 26 stycznia 1905 w kopalni Premier Mine pod Pretorią w Republice Południowej Afryki przez strażnika Fredericka Wellsa. Pierwotnie miał wymiary 10x6x5 cm i ważył 3106 karatów (621,2 g). Nazwę Cullinan nadano mu od nazwiska dyrektora angielskiej spółki diamentowej Thomasa Cullinana.

Czytaj więcej
Opublikowano w Aktualności : La Marqueuse

Tiffany - Jeden z najpiękniejszych kolorów fantazyjnych.

środa, 25 lutego 2015 12:01:03 Europe/Warsaw

Kamień odkryto w kopalni Kimberley w Republice Południowej Afryki. Ważył 287,42 karatów w stanie surowym i został pocięty na kawałki.

Czytaj więcej
Opublikowano w Aktualności : Tomasz Gregorczyk

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek rosnący