Czy jeden z najważniejszych momentów w życiu może być jeszcze bardziej wyjątkowy? Jak najbardziej tak! La Marqueuse wprowadza na polski rynek nowatorski pomysł dla przyszłego narzeczonego – Diamond Message - dzięki któremu wyzna miłość i zada najważniejsze dla ukochanej pytanie w nowy, nietuzinkowy sposób. Diament z miłosną historią sprawi, że oświadczyny już nigdy nie będą takie same.

Oświadczyny i narzeczeństwo są kamieniem milowy dla związku. W czasie wielkiego koncertu? W romantycznej scenerii gór? A może podczas kolacji przy Fontannie di Trevi? Pomysłów jest nieskończona ilość, ale nieustająco najważniejsza jest chwila kiedy ukochany klęka i zadaje upragnione pytanie: czy wyjdziesz za mnie? To wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci, a dzięki Diamond Message może być jeszcze bardziej niezapomniane.

Z chęci stworzenia jedynych w swoim rodzaju oświadczyn powstał Diamond Message, który nada im całkowicie nowego blasku, pozwalając odżyć wspomnieniom przyszłych narzeczonych z najpiękniejszych chwil ich życia. A to za sprawą klasycznego pierścionka zaręczynowego z pełną oprawą w postaci pudełka oraz specjalnej aplikacji, umożliwiającej odtworzenie wcześniej przygotowanego przez ukochanego nagrania z najważniejszych wspomnień pary.

Wideo ze wspólnego wypadu nad morze? Pierwsze święta, zwiedzanie Paryża lub kompilacja nagrań? Dzięki Diamond Message przyszły narzeczony sprosta oczekiwaniom i w zaskakujący oraz nieoczywisty sposób wyrazi uczucie. Klasyczny pierścionek i osobista wiadomość pozwolą powrócić do najpiękniejszych chwil z ich wspólnego życia, dzięki którym upragnione pytanie i odpowiedź nabiorą całkowicie nowego, o wiele bardziej ekscytującego wymiaru.

Wyjątkowy pierścionek z miłosną wiadomością jest dostępny u wyłącznego, polskiego dystrybutora nowatorskiego Diamond Message – marki La Marqueuse. Zarówno w stacjonarnym butiku, mieszczącym się w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie, jak i w oficjalnym sklepie internetowym pod adresem: www.lamarqueuse.pl.