Do zakupionej biżuterii z kamieniami szlachetnymi oferujemy Państwu Certyfikat La Marqueuse, zawierający szczegółowy opis parametrów kamieni.

Certyfikat La Marqueuse jest rodzajem świadectwa, które gwarantuje kupującemu jakość i autentyczność nabytych kamieni szlachetnych. Dokument zatwierdzony jest przez Rzeczoznawcę, Urszulę Dmowską Gęsiorek, rekomendowaną przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich jako:

EKSPERT DIAMENTÓW
EKSPERT MONET
EKSPERT PEREŁ I SUBSTANCJI ORGANICZNYCH
EKSPERT WYROBÓW JUBILERSKICH

Urszula Dmowska Gęsiorek jest Rzeczoznawcą i Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Warszawie, Ekspertem Diamentów dyplomownym przez Instytut Gemmologii HRD w Antwerpii a także Członkiem Klubu Absolwentów HRD.

Do diamentów powyżej 0,50 ct dołączamy także Certyfikat jednego z renomowanych, międzynarodowych instytutów gemmologicznych: HRD, GIA, IGI. Na Państwa życzenie, kamienie z takim certyfikatem, posiadają na rondyście wygrawerowany laserem numer identyfikacyjny, nadany przez instytut gemmologiczny, potwierdzający ich tożsamość.

Wiarygodność tego certyfikatu można zweryfikować na stronach internetowych instytutów:

HRD   http://www.hrdantwerplink.be/

GIA   http://www.gia.edu/reportcheck-landing

IGI    http://www.igiworldwide.com/verify.php

Certyfikacja biżuterii przeprowadzana jest zgodnie z wymogami i zaleceniami CIBJO - The World Jewellery Confederation. Postanowienia te dotyczą praktyk handlowych, które powinny być stosowane przez wszystkich uczestników przemysłu jubilerskiego, precyzując zasady uczciwego handlu i chroniąc zaufanie publiczne dla branży.

La Marqueuse posiada prestiżowy „Znak Jakości Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich”, gwarantujący najwyższy poziom usług w zakresie jubilerstwa oraz gemmologii. Znak ten otrzymują Przedsiębiorcy, profesjonalnie zajmujący się rzemiosłem jubilerskim, dający rękojmię wysokiej jakości oraz nienagannej postawy zawodowej i etycznej.