La Marquese to autentyczne piękno. Również dosłownie, co potwierdzamy certyfikując naszą biżuterię.

Jeśli kupujesz u nas produkt wykonany ze złota, otrzymujesz certyfikat autentyczności. Zaświadcza on, że biżuteria powstała na podstawie oryginalnego, autorskiego projektu La Marqueuse i została wykonana w naszym Atelier. Dokument poświadcza też próbę użytego do produkcji złota, która w pełni odpowiada normom Polskiego Urzędu Probierczego i posiada znak badania.

La Marquerse to synonim precyzji. Nie produkujemy masowo. W każdy egzemplarz naszej biżuterii wkładamy mistrzowski fach, skupienie i dbałość o najdrobniejszy detal. Gdy produkt jest gotowy, przechodzi dodatkowe badanie. Poprawność jego wykonania weryfikuje nasz rzeczoznawca, rekomendowany przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich jako ekspert wyrobów jubilerskich.

Dbamy też o komfort Twojej skóry, która będzie miała kontakt z naszą biżuterią. Do produkcji używamy tylko kruszców wysokiej jakości i prób, a stosowane przez nas odczynniki są hipoalergiczne. W ten sposób chronimy Cię przed podrażnieniami i alergiami.

Jeśli w kupowanej biżuterii wprawiony jest diament lub perły, otrzymujesz od nas specjalny certyfikat przygotowany w oparciu o międzynarodowe standardy oceny kamieni. Poznaj szczegóły.