Daj się poznać i poznaj świat piękna La Marqueuse! Dopasujemy się do Twoich planów.


Kobiece piękno ukryte jest w wyjątkowości każdej z nas. By je pojąć, trzeba otwartości, poznania i rozmowy. Trzeba czasu. Czy najlepszym doradcą w zakupach nie jest Twoja przyjaciółka, przed którą nie masz sekretów? Czy najlepiej nie ścina Cię fryzjer, który wie jaki dokładnie masz temperament i styl życia? Czy wyobrażasz sobie szycie sukienki na wymiar bez rozmowy z krawcem o przyjęciu i Twojej w nim roli, o innych gościach, ubiorze Twojego partnera, ulubionych kolorach i krojach, fryzurze, makijażu, dodatkach...?

Dlatego daj się nam poznać! Mamy dla Ciebie czas i niekończące się pokłady uwagi. Bo dla nas ważna jesteś Ty. Twoje potrzeby i oczekiwania, Twoja wrażliwość estetyczna, Twoje piękno!

  • Odwiedź nas w salonie La Marqueuse w Domu Mody Klif. Chętnie zarezerwujemy dla Ciebie termin spotkania – wystarczy, że prześlesz nam informację o planowanej wizycie (skorzystaj z formularza poniżej).
  • Jeśli jesteś spoza Warszawy lub nie masz czasu na wizytę w naszym salonie, skorzystaj z usługi concierge. Zostaw swoje dane (skorzystaj z formularza poniżej), a skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Będziemy mogli wtedy umówić spotkanie w miejscu i czasie dopasowując się do Twoich planów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: +48 22 531 45 65


Dla nas ważna jesteś Ty
Twoje potrzeby i oczekiwania,
Twoja wrażliwość, Twoje piękno!

Umów wizytę w salonie w Klifie.

Zamów kontakt concierg`a.

  • * wymagane pola

Salon La Marquesue