Czas i koszty dostawy

La Marqueuse realizuje zamówienie w terminie podanym dla danego towaru w serwisie, liczonym w dniach roboczych. Termin ten to czas wykonania biżuterii i przygotowania do wysyłki, który należy powiększyć o czas dostawy. Jeżeli Klient złożył jednocześnie kilka zamówień na towary o różnym czasie wykonania, a które mają mu być dostarczone jedną (zbiorczą) przesyłką, zostaną one wysłane do Klienta łącznie po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego ze złożonych zamówień.

Po wykonaniu biżuterii, La Marqueuse realizuje wysyłkę:

- po odnotowaniu wpływu pieniędzy na rachunek bankowy, jeśli formą płatności jest przelew bankowy 

- jeśli przesyłka jest płatna gotówką przy odbiorze od Kuriera

- w przypadku realizacji płatności za pośrednictwem PayU, po otrzymaniu komunikatu o autoryzacji transakcji

Przesyłki są ubezpieczone i doręczane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS w dni robocze, w godzinach od 10 do 18, następnego dnia po nadaniu wysyłki. 

Wszystkie zamówienia, bez względu na wartość oraz formę płatności, zwolnione są z kosztów przesyłki

Podane terminy i koszty dostawy dotyczą wyłącznie przesyłek realizowanych na terenie Polski. W przypadku wysyłki za granicę koszty i czas dostawy ustalane są indywidualnie, w zależności od miejsca docelowego.

Aby sprawdzić status swojej przesyłki, należy skorzystać ze strony www.ups.com wpisując numer listu przewozowego podanego w powiadomieniu mailowym informujacym o zmianie statusu zamówienia na "Wysłane".