La Marqueuse powstało z myślą o kobietach, które poprzez biżuterię wyrażają siebie. Wierzymy, że każda z Nas jest wyjątkowa, dlatego projektując, stawiamy na oryginalne pomysły i śmiałe idee - nie bojąc się żadnych wyzwań.

Z myślą o tym powstała oferta personalizacji biżuterii, dzięki której każdy model zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb i pozwoli na realizacje najskrytszych marzeń.

Na życzenie, naszą biżuterię wykonamy w dowolnym kolorze złota i w platynie oraz dopasujemy wykończenie powierzchni kruszcu według upodobania (w połysku bądź satynie).

Dobierzemy kamienie szlachetne według preferencji Klienta, zarówno w zakresie rozmiaru, jakości, a także koloru, rodzaju kamienia i formy oprawy. Wykonamy grawer oraz niestandardowe rozmiary pierścionków, bransolet i naszyjników.

Wiemy też, że bywają marzenia o posiadaniu biżuterii wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju. Dla nas są one inspiracją do kreowania unikatowych egzemplarzy tworzonych całkowicie na miarę.

Wsłuchując się w Twoje potrzeby, wspólnie przygotujemy indywidualny projekt wymarzonej biżuterii.

Zapraszamy do naszego salonu w Domu Mody Klif w Warszawie, gdzie osobiście przedstawimy nasze możliwości.
Jeśli jesteś spoza Warszawy lub nie masz czasu na wizytę w naszym salonie, skorzystaj z usługi CONCIERGE. Będziemy mogli wtedy umowić spotkanie w miejscu i czasie dopasowując się do Twoich planów.