Lubisz podkreślać swoją wyjątkowość? Dobrze trafiłaś!
W La Marqueuse możesz stworzyć biżuterię w jednym, jedynym egzemplarzu.

Według Twojego autorskiego pomysłu.

Kobiety La Marqueuse mają wiele twarzy. Są szlachetne w swoim spokoju. Drapieżne w ekstrawagancji. Wyrafinowane w perfekcjonizmie. Gdy projektujemy, staramy się odgadnąć kim jesteś i jaka jesteś. Stworzyć biżuterię dopasowaną do wszystkich pięknych chwil Twojego życia.

Linie naszych produktów są bardzo krótkie, bo wiemy jak bardzo zależy Ci na podkreśleniu swojej wyjątkowości. Rozumiemy jednak, że czasami chcesz bezwzględnej niepowtarzalności. Tylko Ty, tylko dla Ciebie. Pozostajemy więc do Twoich usług.

Wtedy to Ty określasz kształty, kolory i formy. Dobierasz metale, kamienie i szlify. Wkładasz emocje, uczucia i myśli. Tworzysz biżuterię bezwzględnie oryginalną!

Masz już pomysł? Opowiedz nam o nim, a projektanci La Marqueuse przełożą go na szkice. Będziemy pracować tak długo, aż Twoje marzenie urzeczywistni się na projekcie. A potem do pracy ruszą najlepsi polscy mistrzowie złotnictwa. W Atelier La Marqueuse wspólnie z Tobą stworzymy biżuterię bez precedensu. Jedną sztukę, unikat w skali globu. No chyba, że zechcesz powtórzyć ją dla kogoś, kogo kochasz.

Odwiedź nasze salony, a jeśli jesteś spoza Warszawy – skorzystaj z usługi Concierge.
Jesteśmy dla Ciebie!