Więcej widoków

Pierścionek z brylantami 0,45 ct, białe złoto 750

Pierścionek z brylantami 0,45 ct, białe złoto 750

REF: DR483B
Czas realizacji:
10 dni roboczych
+
Termin realizacji to czas potrzebny do przygotowania zamówienia.
Doręczenie nastąpi w kolejny dzień roboczy na terenie Polski.
Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych: +48 888 444 343

* wymagane pola

9 850,00 zł

opis

Pierścionek z brylantami 0,45 ct, białe złoto 750

REF: DR483B

OPIS PRODUKTU

Pierścionek z brylantami wykonany z białego złota próby 0,750. Brylanty o masie całkowitej ok. 0,45 ct, czystości VS, barwie G. Kamienie naturalne w szlifie współczesnym brylantowym.

Dostępny również w złocie różowym i żółtym.
Doskonały w zestawieniu z modelami z kolekcji Rings.

Sprawdź całą kolekcję

dostawa i zwroty

dostawa

Standardowa dostawa jest bezpłatna na terenie Polski dla wszystkich zamówień z LAMARQUEUSE.PL i wynosi 2 – 3 dni robocze.

W przypadku niektórych modeli biżuterii obowiązuje dodatkowy czas realizacji zamówienia, potrzebny na wykonanie lub spersonalizowanie biżuterii.

W przypadku wysyłki za granicę koszty i czas dostawy ustalimy z Tobą indywidualnie.

Czytaj więcej

ZWROTY

W terminie 30 dni od otrzymania przesyłki możesz zwrócić zakupiony towar.
Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu [PDF], załączysz go do maila i prześlesz na adres salon@lamarqueuse.pl

Ze względu na Twoją wygodę pokrywamy koszty przesyłki i ubezpieczenia. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia odbioru biżuterii przez naszego kuriera.

Zwrotu wpłaty dokonamy w przeciągu 14 dni, od daty otrzymania zwracanego towaru, na podany w załączonym formularzu numer rachunku bankowego.

Czytaj więcej

certyfikat

Do zakupionej biżuterii z kamieniami szlachetnymi oferujemy Certyfikat La Marqueuse, zawierający szczegółowy opis parametrów kamieni. Do diamentów powyżej 0,50 ct dołączamy także Certyfikat jednego z renomowanych, międzynarodowych instytutów gemmologicznych: Hoge Raad voor Diamant (HRD), Gemological Institute of America (GIA) lub International Gemological Institute (IGI)

Certyfikaty La Marqueuse są rodzajem świadectwa, które gwarantuje jakość i autentyczność kamieni szlachetnych. Dokumenty zatwierdzone są przez ekspertów, dyplomowanych w instytucie HRD w Antwerpii, Jagodę Tarkowską i Urszulę Dmowska Gęsiorek

Dowiedz się więcej
certyfikat

personalizuj

Linie naszych produktów są bardzo krótkie, bo wiemy jak bardzo zależy Ci na podkreśleniu swojej wyjątkowości. Rozumiemy jednak, że czasami chcesz bezwzględnej niepowtarzalności.

Z myślą o Tobie powstała oferta personalizacji biżuterii, dzięki której każdy nasz model stworzymy według autorskiego pomysłu.

Na Twoje życzenie, naszą biżuterię wykonamy w dowolnym kolorze złota lub w platynie, a także dopasujemy wykończenie powierzchni kruszcu według upodobania, w połysku bądź satynie.

Wspólnie dobierzemy kamienie szlachetne, zarówno w zakresie rozmiaru, jakości, a także koloru i formy oprawy. Wykonamy grawer oraz niestandardowe rozmiary pierścionków, bransolet i naszyjników.

Odwiedź nasze salony, zadzwoń lub skorzystaj z usługi Concierge.

Jesteśmy dla Ciebie!

Czytaj więcej

certyfikat

pochodzenie biżuterii

Pierścionek wykonany przez polskich mistrzów złotnictwa w Atelier La Marqueuse w Warszawie. Do produkcji wykorzystano czyste złoto pochodzące z recyklingu, co stanowi część naszego zaangażowania we wspieranie zrównoważonych praktyk w branży jubilerskiej.


Design - projekt autorski La Marqueuse dedykowany kolekcji Rings.

Pochodzenie kamieni - brylanty zakupione w Antwerpii. Kamienie pochodzące z legalnego źródła i podlegające systemowi certyfikacji zgodnemu z Procesem Kimberley.

Czytaj więcej o diamentach La Marqueuse

Wiemy, że zwracasz uwagę na detale. Zsumowane tworzą wyjątkowe piękno naszej biżuterii. Dlatego drobiazgowo kontrolujemy etapy jej powstawania. Dzięki temu możemy przedstawić Ci rodowód każdego produktu.

Początkiem jest projekt. Biżuteria La Marqueuse powstaje w naszej wyobraźni. W poszczególnych modelach dajemy wyraz życiowemu szaleństwu, innym razem – melancholijnemu nastrojowi. Zawsze to jednak dzieło autorskie.

Do odręcznie wyrysowanych kształtów dobieramy szlachetne metale i kamienie. W La Marqueuse dostarczamy Ci gwarancji ich pochodzenia. Dbamy nie tylko o ich piękno, ale również o odpowiedzialne i etyczne pochodzenie.

Tak dobrane kruszce i projekty trafiają na warsztat. Większość biżuterii La Marquese tworzą doświadczeni mistrzowie złotnictwa w warszawskim Atelier. Na nasze zlecenie pojedyncze modele wykonuje zaprzyjaźniona pracownia złotnicza w Polsce oraz dwie rodzinne firmy we Włoszech.

Gdy wręczymy Ci nasz produkt, znamy doskonale drogę, którą przeszedł. Od projektu po ostatnie szlify i polerowanie. Dlatego możemy zagwarantować Ci najwyższą jubilerską jakość, ale i dochowanie wszelkich etycznych standardów.