Renowacja biżuterii


La Marqueuse oferuje przegląd starej biżuterii z metali szlachetnych i profesjonalną pomoc w zakresie jej naprawy, odnawiania i gruntownej renowacji.

Zatrudnieni w naszej pracowni złotnicy pomogą też w zmianach rozmiaru, oprawią kamienie oraz wykonają rodowanie. Przyzwyczajeni do ręcznej pracy – bo wszystkie produkty naszej marki powstają właśnie w ten sposób – jubilerzy zadbają o najmniejsze szczegóły, przywracając biżuterii blask, który w chwili zakupu cieszył Twoich przodków.


Biżuteria na miarę


W ofercie La Marqueuse znajdziesz biżuterię w różnych stylach i wzorach, wykonaną z wielu odmian kruszców. Wiemy jednak, że bywają wyjątkowe marzenia i fantazje. Dla nas są one inspiracją do kreowania unikatowych egzemplarzy. Tworzymy więc również biżuterię na miarę: wspólnie z Klientami przygotowujemy projekt i dobieramy materiały.

Finalny produkt tworzony jest ręcznie w warszawskim atelier La Marqueuse. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu powodują, że (raczej) nie ma życzenia biżuteryjnego, któremu nie sprostamy.
Sprawdź sama!