Codziennie jest okazja, byś była wyjątkowo piękna. Z tą myślą tworzyliśmy La Marqueuse!


Życie pełne jest chwil, które należy celebrować. Zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, obrona dyplomu, jubileusze i spotkania po latach. Sylwester w Wenecji, zachód słońca na Sardynii czy rejs po Dunaju. Premiera w Narodowym, wernisaż w Zachęcie, i koncerty chopinowskie. Ale to tylko dodatek! Dodatek do codziennego celebrowania filiżanki espresso, spotkania z przyjaciółką, rozmowy z dziećmi, bliskości partnera. A nawet chwili, gdy spoglądasz w niebo i uśmiechasz się sama do siebie. Życie jest po to, by je celebrować!

Codziennie jest więc okazja, byś była wyjątkowo piękna. Z tą myślą tworzyliśmy La Marqueuse. Poszukujemy dla Ciebie rzeczy zachwycających i unikatowych. Wychodzimy poza schematy, eksperymentujemy z materiałami i formami. Tak od samego początku rodzą się modele pierścionków, kolczyków czy zawieszek z logo La Marqueuse. Za projekty odpowiadają założycielki marki: Urszula Dmowska i Jagoda Tarkowska.


Śmiałe idee nowej biżuterii kreślone przez nie w podróży, podczas obiadu lub w trakcie drzemki dziecka, zostałyby jednak tylko pamiątkami po kreatywnej myśli, gdyby nie fach doświadczonych jubilerów, zatrudnionych w pracowni La Marqueuse w Warszawie. Czerpiący z najlepszych tradycji polskiego złotnictwa, powoli i w skupieniu z najszlachetniejszych kruszców i kamieni tworzą niezwykłą biżuterię. Każdy produkt La Marqueuse wykonany jest w limitowanej liczbie egzemplarzy, zawsze z dbałością o najmniejszy detal. To rękodzieło sztuki, precyzyjnie dopieszczone pod okiem wyposażonym w mocne szkło powiększające. Ceniąc indywidualność każdej kobiety, oddajemy w Twoje ręce unikatową, starannie dopracowaną biżuterię. Bo każda z nas ma codziennie setki pięknych chwil do celebrowania!

Każda z nas ma codziennie setki pięknych chwil do celebrowania!