Zwroty i wymiany

W terminie 30 dni od otrzymania przesyłki, możesz zwrócić zakupiony towar, składając oświadczenie na piśmie, wysyłając maila lub wypełniając formularz zwrotu (PDF).

Przepis ten nie dotyczy zamówień odbieranych w salonach stacjonarnych La Marqueuse. Miejsce odbioru produktu skutkuje uznaniem, iż umowa sprzedaży zawarta zostaje w tym sklepie i nie będzie ona uważana za umowę zawieraną na odległość.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, możliwość zwrotu nie przysługuje w wypadkach towarów o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, np. opatrzonych grawerem lub sprowadzonych na zamówienie.

W przypadku biżuterii z kamieniami szlachetnymi, przyjęcie zwrotu towaru musi być poprzedzone analizą przeprowadzoną przez rzeczoznawcę gemmologa i jego pozytywną opinią.

Zwracany towar powinien zostać odesłany w ciągu 7 dni od złożenia oświadczenia zwrotu i nie może nosić śladów użytkowania, powinien być z fabrycznym opakowaniem, opatrzony metką firmową, z certyfikatami. Do towaru należy dołączyć dokument potwierdzający zakup (paragon fiskalny, faktura VAT, karta gwarancyjna dokumentująca dokonanie zakupu lub inne).

Zwrotu wpłaty dokonamy w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu zwrotu na podany w formularzu numer rachunku bankowego.

Ze względu na Twoją wygodę jak i bezpieczeństwo wysyłanych rzeczy, koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa La Marqueuse. Skontaktuj się z nami drogą mailową salon@lamarqueuse.pl i skorzystaj z naszego kuriera. Przesyłek “za pobraniem” nie odbieramy.