Więcej widoków

Zawieszka moneta, funt brytyjski z wizerunkiem Królowej Elżbiety II, srebro w złotej oprawie

Zawieszka moneta, funt brytyjski z wizerunkiem Królowej Elżbiety II, srebro w złotej oprawie

REF: GCP135
Czas realizacji:
10 dni roboczych
+
Termin realizacji to czas potrzebny do przygotowania zamówienia.
Doręczenie nastąpi w kolejny dzień roboczy na terenie Polski.
Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych: +48 888 444 343
3 950,00 zł

opis

Zawieszka moneta, funt brytyjski z wizerunkiem Królowej Elżbiety II, srebro w złotej oprawie

REF: GCP135

OPIS PRODUKTU

Zawieszka medalion wykonana w srebrze próby 0,925, wzorowana na angielskiej monecie obiegowej, ręcznie oprawiona w żółte złoto próby 0,585, uszko otwierane. Moneta jest ruchoma wewnątrz oprawy. Idealna na łańcuszek lub do bransoletki.

Wizerunek głowy królowej na monecie może nieco różnić się od prezentowanej na zdjęciu.

Sprawdź całą kolekcję

dostawa i zwroty

dostawa

Standardowa dostawa jest bezpłatna na terenie Polski dla wszystkich zamówień z LAMARQUEUSE.PL i wynosi 2 – 3 dni robocze.

W przypadku niektórych modeli biżuterii obowiązuje dodatkowy czas realizacji zamówienia, potrzebny na wykonanie lub spersonalizowanie biżuterii.

W przypadku wysyłki za granicę koszty i czas dostawy ustalimy z Tobą indywidualnie.

Czytaj więcej

ZWROTY

W terminie 30 dni od otrzymania przesyłki możesz zwrócić zakupiony towar.
Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu [PDF], załączysz go do maila i prześlesz na adres salon@lamarqueuse.pl

Ze względu na Twoją wygodę pokrywamy koszty przesyłki i ubezpieczenia. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia odbioru biżuterii przez naszego kuriera.

Zwrotu wpłaty dokonamy w przeciągu 14 dni, od daty otrzymania zwracanego towaru, na podany w załączonym formularzu numer rachunku bankowego.

Czytaj więcej

certyfikat

Do każdego modelu biżuterii dołączamy certyfikat autentyczności, który stanowi gwarancję zakupionego produktu.

Certyfikat zaświadcza, iż wybrana biżuteria jest oryginalnym, autorskim projektem La Marqueuse, wykonanym przez doświadczonych, polskich złotników w Atelier marki.

Biżuteria wyprodukowana jest ze złota o próbie w pełni odpowiadającej normom Polskiego Urzędu Probierczego i posiada znak badania.

Wszystkie produkty naszej marki powstają zgodnie z normami Unii Europejskiej i nie powinny wywoływać reakcji alergicznych.

Dowiedz się więcej
certyfikat złoto

personalizuj

Linie naszych produktów są bardzo krótkie, bo wiemy jak bardzo zależy Ci na podkreśleniu swojej wyjątkowości. Rozumiemy jednak, że czasami chcesz bezwzględnej niepowtarzalności.

Z myślą o Tobie powstała oferta personalizacji biżuterii, dzięki której każdy nasz model stworzymy według autorskiego pomysłu.

Na Twoje życzenie, naszą biżuterię wykonamy w dowolnym kolorze złota lub w platynie, a także dopasujemy wykończenie powierzchni kruszcu według upodobania, w połysku bądź satynie.

Wspólnie dobierzemy kamienie szlachetne, zarówno w zakresie rozmiaru, jakości, a także koloru i formy oprawy. Wykonamy grawer oraz niestandardowe rozmiary pierścionków, bransolet i naszyjników.

Odwiedź nasze salony, zadzwoń lub skorzystaj z usługi Concierge.

Jesteśmy dla Ciebie!

Czytaj więcej

certyfikat

pochodzenie biżuterii

Zawieszka wykonana przez polskich mistrzów złotnictwa w Atelier La Marqueuse w Warszawie. Do produkcji wykorzystano czyste złoto pochodzące z recyklingu, co stanowi część naszego zaangażowania we wspieranie zrównoważonych praktyk w branży jubilerskiej.

Design - projekt autorski La Marqueuse dedykowany kolekcji Empire.

Wiemy, że zwracasz uwagę na detale. Zsumowane tworzą wyjątkowe piękno naszej biżuterii. Dlatego drobiazgowo kontrolujemy etapy jej powstawania. Dzięki temu możemy przedstawić Ci rodowód każdego produktu.

Początkiem jest projekt. Biżuteria La Marqueuse powstaje w naszej wyobraźni. W poszczególnych modelach dajemy wyraz życiowemu szaleństwu, innym razem – melancholijnemu nastrojowi. Zawsze to jednak dzieło autorskie.

Do odręcznie wyrysowanych kształtów dobieramy szlachetne metale i kamienie. W La Marqueuse dostarczamy Ci gwarancji ich pochodzenia. Dbamy nie tylko o ich piękno, ale również o odpowiedzialne i etyczne pochodzenie.

Tak dobrane kruszce i projekty trafiają na warsztat. Większość biżuterii La Marquese tworzą doświadczeni mistrzowie złotnictwa w warszawskim Atelier. Na nasze zlecenie pojedyncze modele wykonuje zaprzyjaźniona pracownia złotnicza w Polsce oraz dwie rodzinne firmy we Włoszech.

Gdy wręczymy Ci nasz produkt, znamy doskonale drogę, którą przeszedł. Od projektu po ostatnie szlify i polerowanie. Dlatego możemy zagwarantować Ci najwyższą jubilerską jakość, ale i dochowanie wszelkich etycznych standardów.